Czarter jachtów na Solinie

Zajmujemy się już wynajmem jachtów od 21 lat. Oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, dysponujemy własnym portem oraz jachtami: dwoma Laguna 25,Corvette 650,Nexo third,Antila22,Saturn25,oraz nowy Saturn21. Od sezonu 2020 wprowadzamy do oferty dwie lodzie motorowe z napędem elektrycznym które pożyczamy bez uprawnień. Wszystkie łodzie żaglowe jak również motorowe są sprzętem wysokiej klasy, doskonale wyposażone w idealnym stanie technicznym. Jachty posiadają ubezpieczenie OC-NW oraz tzw. jacht-casco. Zapraszamy w Bieszczady.

 

      Ponadto oferujemy w naszej wypożyczalni siedemnaście rowerów wodnych, cztery kajaki dwuosobowe, kajak jednoosobowy i dwie łódki wiosłowe. Do zabezpieczenia przystani w celach ratunkowych posiadamy łódź motorową .

To wszystko sprawia, że możecie państwo miło i bezpiecznie żaglować po zalewie solińskim, największym sztucznym zbiorniku wodnym w Polsce, ulokowanym w Bieszczadach. Piękno przyrody, wspaniałe widoki i niepowtarzalny klimat to jego główne atuty. Zapraszamy do Polańczyka na Solinę. 

Zapraszamy w Bieszczady
F.H. "JARO"

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów